Oferta pracowni tapicerskiej

TAP-PIR

 

 

Narożniki

Narożniki tapicerowane z funkcją spania to idealne rozwiązanie do salonów, które pełnią funkcję pokoju gościnnego czy sypialni. Dzięki dużym siedziskom, narożniki tapicerowane świetnie sprawdzają się w roli kanap salonowych. Stabilna konstrukcja- wzmocniona elementami drewnianymi zapewnia trwałość i bezpieczeństwo.

 

Komplety wypoczynkowe

Jeśli szukasz stylowego i komfortowego kompletu wypoczynkowego to dobrze trafiłeś! Oferowane meble to klasa sama w sobie, ciekawy kształt kanap nadaję całości elegancji. Jakość materiałów, z których zostaje wykonany zestaw oraz dbałość o każdy szczegół podczas produkcji powodują, że wygoda użytkowania jest na najwyższym poziomie.

 

Wersalki

Konstrukcja sof wykonana jest z drewna oraz płyty meblowej, do wykończenia wersalek stosujemy wysoko elastycznej pianka, dzięki której elastyczność siedziska oraz powierzchni spania tworzą naszą sofę bardzo komfortową i wygodną.

 

Kanapy – Sofy

Kanapy wykonujemy z wysokiej jakości materiałów. Ich stelaż produkowany jest z litego drewna oraz płyty meblowej. Kanapy posiadają powierzchnię spania oraz bardzo duży pojemnik na pościel.

 

Fotele

Fotele wykonane przez Tap-Pir to świetna propozycja dla osób ceniących sobie stylowy wygląd oraz komfort wypoczynku. Jakość materiałów, z których zostają wykonany nasze fotele oraz dbałość o każdy szczegół podczas produkcji powodują, że wygoda użytkowania jest na najwyższym poziomie.

 

Pufy

Wygodne pufy Tap-Pir są niezwykle lekkie i komfortowe i co najważniejsze wytrzymałe. Podczas siedzenia nasze produkty nie odkształcają się i zawsze zachowują swój oryginalny kształt. Pufy idealnie wpasują się w każde, nawet najmniejsze wnętrze. Bardzo dobrze sprawdzą się też jako dodatek do pokoju dziennego, sypialni czy przedpokoju.

 

Loże

Tapczany

Leżaki

Zakres usług

 

Zapraszamy

tap-pir

Sławomir Pieronkiewicz

Palcza 197, 34-211 Budzów

 

+48 602 332 772


Wszystkie meble tapicerowane wykonujemy w dowolnym obiciu z tkaniny lub skóry eko i naturalnej.

Wszelkie usługi wykonujemy pod indywidualne zlecenie klienta w każdym rozmiarze.